Sijainti.
Hotel Real Parque sijaitsee kaupungin Lissabon Saldanha -osassa, lähellä kohteita El Corte Ingles-ostoskeskus, Gulbenkian-museo ja Castelo de Sao Jorge. Lähistöllä olevia kiinnostavia kohteita ovat myös Rossion aukio ja Elevador de Santa Justa.
Hotellin palvelut.
Hotellin Hotel Real Parque ravintolassa on tarjolla aamiainen, lounas ja illallinen. Baari/aulabaari on auki ja sieltä voi tilata juomia. Huonepalvelu on käytettävissä rajoitetusti. Hotelli tarjoaa maksullisen aamiaisen joka aamu. Ilmainen langaton internet-yhteys on käytettävissä yleisillä alueilla. Tässä Lissabon -majoitusliikkeessä on 3 kokoushuonetta. Saatavilla ovat portinvartijapalvelut ja kiertoajelu-/lippupalvelu. Vieraspysäköinti on saatavilla lisämaksua vastaan. Hotellin lisäpalveluihin kuuluvat muun muassa kahvila, kielitaitoinen henkilökunta ja lahjaliikkeitä/lehtimyymälöitä. Tämä hotelli on savuton hotelli.
Vierashuoneet.
Majoitusliikkeen Hotel Real Parque 153 ilmastoidussa huoneessa on minibaari ja tallelokerot. Kylpyhuoneissa on suihku/amme-yhdistelmä, bidee, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Langaton Internet-yhteys sisältyy huonehintaan. Vierashuoneissa on työpöytä sekä lisäksi puhelin. Televisiopalveluihin sisältyvät kaapelikanavat. Huoneissa on myös pimennysverhot. Siivouspalvelu on tarjolla päivittäin.
![]() |
Subject
Body
|